.

איך ריקוד אירי יכול לשפר את איכות החיים שלך החל ממחר?

.

משפר את הכושר, הגמישות והכוח

בונה ומחזק את הבטחון העצמי ואת יכולת העמידה מול קהל

מרענן, מעורר, מקפיץ; אין ריקוד שמח ואנרגטי כמו הריקוד האירי!

נותן אנרגיות ומחיה את הגוף והנפש גם בסיום של יום עבודה/לימודים ארוך

מלאו פרטים לקבלת שיעור ניסיון חינם או התקשרו: 052-3324191

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

ריקוד אירי - להכנס לכושר בכיף

למה ללמוד ריקוד אירי דווקא ב"רינקא"?

"שלום! שמי נועה פיטליק ואני רקדנית, מורה לריקוד אירי והמנהלת של רינקא - בית הספר לריקוד אירי. מה שמניע אותי בחיים האלו הוא התשוקה לריקוד בכלל ולריקוד אירי בפרט. אני כל כך אוהבת לרקוד וללמד אחרים לרקוד שאני חושבת על ריקוד בכל שעה משעות היממה - אפילו בזמן שינה!

התגוררתי באירלנד במשך שנתיים ולמדתי ריקוד אירי אצל מיטב המורים בתחום. השתתפתי בתחרויות רבות והגעתי להישגים יפים, כולל בתחרויות גדולות כמו אליפות דבלין ואליפות העולם. כיום אני המורה היחידה בארץ המוסמכת ללמד ריקוד אירי מטעם "קונגרס המורים לריקוד אירי".
 
בשיעורים שלי אני מקפידה לשלב בין רמה מקצועית גבוהה לבין העצמת האהבה והשמחה לריקוד. אין דבר שמשמח אותי יותר מלראות את הרקדנים שלי רוקדים, משתפרים ונהנים בכל שיעור מחדש".

אנשים רבים שואלים: "האם הריקוד האירי מתאים לכולם?"

התשובה: כל מי שאוהב לעוף יהנה מריקוד אירי

הריקוד האירי המסורתי הוא עולם ומלואו. מדובר במסורת ארוכת שנים הממשיכה להתקיים במלוא הדרה גם כיום ובמסגרות שונות: שיעורים, תחרויות, אליפויות, הופעות... אנשים רבים למדו להכיר ולאהוב את הריקוד האירי בעקבות ההופעות המפורסמות "Riverdance" ו"Lord of the Dance", ורבים ברחבי העולם, וגם כאן בארץ, "התמכרו" אליו.

הריקוד האירי מפורסם בזכות השימוש בעבודת רגליים מהירה ומפורטת לעומת שימוש מועט בתנועות ידיים, כמו גם בזכות המוסיקה העליזה והתוססת המלווה אותו. אופיו האנרגטי והקליל, כמו גם הקצב, הקפיצות ועבודת הרגליים הנהדרת- כל אלו גורמים לרצות לקום מהכיסא ולפצוח במחול !

הבנות בפעולה!

שאלות נפוצות

בכל שאלה אתם מוזמנים לפנות לנועה בכתובת Noa_p@zahav.net.il 

אני בת 30+, האם אני מבוגרת מדי? 

ממש לא! הריקוד האירי מתאים לכולם! כל אחד ואחת, בכל גיל ובכל רמות הכושר והניסיון יכול ללמוד ולהנות מהריקוד האירי.

היכן מתקיימים השיעורים?

לרינקא - בית הספר לריקוד אירי מגיעים תלמידים מכל רחבי הארץ. סניפינו ממוקמים בערים תל-אביב, הרצליה, נתניה, ירושלים וכפר סבא.

האם שיעור ריקוד יכול להחליף אימון בחדר כושר?

בוודאי! בשיעור ריקוד סטנדרטי אפשר לשרוף בין 500 ל-800 קלוריות ובנוסף עובדים על חיזוק שרירי פלג הגוף התחתון (בטן, ישבן, ירכיים...). הריקוד האירי מאוד אנרגטי ומשמח, כך שאתם נכנסים לכושר ואפילו נהנים תוך כדי ;-)
הריקוד האירי משפר לא רק את הכושר הגופני, אלא גם משפר את הזכרון, חוש הקצב, הדימוי העצמי והבטחון שלכם בעצמכם.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.